top of page

לקוחות ממליצים 

רויטל ודוד בן חיים

שוהם

סיגל,

אז ככה, אנחנו לקוחות חוזרים, וזה כבר אומר משהו. סיגל ליוותה אותנו בשיפוץ דיי גדול לפני כשמונה שנים והשנה שכרנו את שרותיה הטובים לשיפוץ עוד יותר גדול ומשמעותי שנמשך כחודשיים וחצי.

זכרנו את הטעם הטוב, היחס החם, המסירות והתקשורת הטובה בינינו.

מלכתחילה, בשלב גיבוש הרעיונות והדיונים ראשונים, סיגל הבינה את הצרכים שלנו והתאימה לנו מספר הצעות שכללו רעיונות יפים ויצירתיים לעיצוב הבית. רובם קלעו לטעמנו. הדיונים התנהלו ברוח טובה והיו פוריים. השתכנענו לקבל את רוב הצעותיה ומצד שני, סיגל ידעה להכיל, ל"זרום" ולשלב גם את הרעיונות וההצעות שלנו לכדי תוכנית הרמונית.

סיגל משקיעה רבות בבניית טיוטות לתוכניות, מצגות השראה, ביקור בבית לדוגמא, סיורים בחנויות ואולמות תצוגה, לינקים וכדומה...

היא בנתה לנו תוכנית מפורטת וברורה לביצועה ועבדה עם בעלי המקצוע משלב התכנון עד לבצוע.

סיגל חברה אותנו עם בעלי מקצוע טובים ועבדה אתם בצורה יעילה ואיכותית – נראה שגם הם נהנים לעבוד אתה וסומכים על שקול דעתה. בכל שלב שנדרש קצת "שכנוע" מול בעלי המקצוע כדי להפיק תוצאה טובה יותר, סיגל הייתה שם בשבילנו.

סיגל חברה אותנו גם לחנויות וספקים טובים, לוותה אותנו בשלבי בחירת המוצרים, הזמנות, שינויים ואף סייעה לנו לקבל טיפול טוב יותר כשנדרש שרות, תיקון או החלפה.

שיפוץ, זה לא תהליך קל...סיגל מאד זמינה, נעימה ותומכת. ובסוף, הבית יצא מאד יפה ונוח, ואנחנו מאד נהנים מן תוצאה.

תודה רבה!!!

 דוד ורויטל

 

סיגל,

רצינו להודות לך על הליווי לאורך תקופת השיפוץ. נכנסו לשיפוץ לא פשוט שדרש הרבה חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא, התכנון שילב באופן מושלם עיצוב, פרקטיות, נוחות  וניצול מרבי של השטח תוך חשיבה מוקפדת על פרטים. הליווי הצמוד, הבקרה לאורך השיפוץ וההתעקשות שלך שהכל ייעשה באופן מושלם נראים בשטח!

תודה גם על הסבלנות והרוגע שהשרית לאורך התהליך.

ללא ספק ניפגש בסיבוב הבא 😊

מיכל ואלי הלל מודיעין

אל סיגל הגענו במקרה, ולאחר שנפגשנו עם אדריכלים ומעצבי פנים אחרים, כשבכל מפגש שכזה הרגשנו שמנסים למשוך אותנו לכיוונים וסגנונות טרנדים, קרים ויקרים שלא לצורך.


הרגשנו וצדקנו שעם סיגל יהיה תהליך נעים של התלבטות, ובחירות מאפשרויות מגוונות ואיכותיות.

 

הטעם הטוב של סיגל בא לידי ביטוי בכל שלב בתהליך, החל מהתכנון המחשבתי, הסקיצות המפורטות והיסודיות שתכננה בשעות הקטנות של הלילה והבחירות בפועל של חומרי הגלם.

 

בכל שלב, סיגל הדריכה אותנו מה השלב הבא והכניסה לפרופורציות את מגוון ההתלבטויות שלנו והבלתמים בשטח שהם בלתי נמנעים.

 

לוח הזמנים היה קצר ומאתגר, ובתוך כך סיגל הנחתה והובילה אותנו בצורה

יסודית ובטוחה.

בכל מפגש הביאה רעיונות חדשים, הפגישה אותנו עם בעלי מקצוע טובים שהיו לשותפים בדרך, בדקה כל שלב בביצוע והתעקשה על תיקון במידת הצורך.

 

היחס שנתנה לכל פרט והחשיבות שנתנה לתוצר היה כאילו זה הבית האישי שלה, דבר שנתן לנו בטחון רב בתהליך.

בכל שלב הביאה התלהבות אמיתית שהצליחה להדביק גם אותנו.

 

היום, כשהתוצר כבר מוגמר, אפשר להבחין בטאץ׳ של סיגל בכל פינה בבית: תכנון החלונות אל החוץ, יחד עם יצירת פרטיות במקומות הנכונים, שילוב חומרים וצבעים חמים ומזמינים, תכנון של מטבח פונקציונלי ויפהפה, חדרי אמבט מרגשים (כן, ממש כך), גופי תאורה שהגדירה אותם כ״תכשיט״ והם אכן נראים כך. 

 

אנחנו מוקירי תודה שזכינו בסיגל בדרך אל הגשמת הבית שלנו וממליצים בחום על העבודה המקצועית המשותפת איתה.

ריבי וזיו הלר

שוהם

סיגלי היקרה, בלא ספק עשינו את הבחירה הטובה ביותר כשבחרנו שאת תעצבי לנו את העסק. מקצוענית, אכפתית, עוזרת בכל שאלה או בעיה גם אם לא קשורה בכלל לנושא העיצוב-ותמיד במלוא תשומת הלב! עיצבת לנו קונדיטוריה חדשה, יפה, פונקציונלית ועכשווית-אפילו מעבר למה שציפינו. ממליצים עליך בחום לכל מי שמחפש לעצב מחדש עסק או דירה. אוהבים המון-האופים הקטנים:) צח ואסף, קונדיטוריית האופים הקטנים, עמק הברכה ,25 תל אביב

אסף וצח קונדיטוריית " האופים הקטנים" תל אביב.

LOGO-850_850-print.jpg

את סיגל פגשנו רגע לפני תחילת בניית הבית.   התוכניות כבר היו בידי הקבלן שעמד להיכנס לשטח. 

אלא שאז סיגל נכנסה לתמונה והבינה מיד שיש צורך להכניס שינויים משמעותיים בתוכניות. כך, למזלנו, הפכה סיגל את הבית שלנו למה שהוא עכשיו: חם ומזמין, מרווח, זורם ונעים, פונקציונאלי ואסתטי, צבעוני, מעניין ויחד עם זאת הרמוני ושקט. 

 

כאשר התחילה הבניה, הנוכחות של סיגל אפשרה לנו לעבור את התהליך הכה-מורכב הזה בצורה נעימה ומהנה. 

סיגל הקשיבה לצרכים הייחודיים שלנו והלכה איתנו. היא למדה להכיר אותנו ואת טעמינו האישי ובהתאם לכך הציעה הצעות יצירתיות, מגוונות ומלהיבות. הרגשנו שיש לצידנו דמות מקצועית אשר איתה אנחנו יכולים להתייעץ ולשתף בכל התלבטות ולקבל מענה מיידי והכל באווירה טובה ובסבלנות. 

הפגישות עם סיגל הן תמיד מקצועיות ועיניניות ומביאות לקידום משמעותי בתהליך הבניה. ההכרות של סיגל עם בעלי מקצוע איכותיים בתחום הבניה,הקלה עלינו מאוד וסייעה לנו להגיע לאנשים אמינים וטובים ובהתאם לתקציבנו.

 

סיגל מסורה לעבודתה ומשקיעה זמן ומחשבה בכל שלב ושלב. בשלבי הבחירות שמצריכים קבלת החלטות רבות, סיגל ליוותה אותנו במשך שעות ארוכות ובסבלנות אין קץ. ידענו שאנחנו יכולים לסמוך על שיקול הדעת שלה ושהתוצאה שתתקבל תהיה יפה, מוצלחת ולטעמינו. 

ואכן כיום אנחנו מרגישים שהבית זה אנחנו. התחושה הזו ביחד עם המחמאות וקריאות ההתפעלות של האורחים המגיעים לביתנו, מוכיחים לנו שהצלחנו. 

אז תודה סיגל יקרה. ברור לנו שכל זה לא היה קורה בלעדייך ואנחנו ממליצים עלייך בחום!!

אמנון וחפי הלפר, כפר אדומים. 

חפצי ואמנון הלפר

כפר אדומים

את סיגל פגשנו בהמלצת ידיד משותף שאף עוסק במקצוע עיצוב ואדריכלות.

מהפגישה הראשונה התרשמנו מאוד מהאישיות החמה והלבבית ואף יותר מזה – מההצעות והרעיונות שהעלתה בסשן המפגש הראשון.

 

רכשנו בית לראשונה בחיינו והיקף השיפוץ היה נרחב ביותר. הבית היה בבעלות זוג מבוגר במשך שנים רבות ולא עבר שיפוץ רציני בכל התקופה הזו.

סיגל התגייסה לעבודה ובשלב הראשון ביצעה מיפוי צרכים של משפחתנו. לאחר מכן הציעה רעיונות מבריקים לחלוקת חללים שונים בבית ואף חלוקה מחדש של חללים, הציגה אותן בתכניות מפורטות, והייתה קשובה לכל רעיונות והצעות שהגיעו מאתנו. עבודת הצוות הייתה נפלאה, ממוקדת עניינית, תוך עמידה בלוח הזמנים שהצבנו בפנינו.

לאחר שנבחר הקבלן לביצוע העבודה, סיגל הייתה זמינה בכל עת לשאלות מקצועיות מצד הצוות שעסק בשיפוץ ובניה וכן לנושאים שלא עלו בשלב הכנת התכניות. הגמישות המחשבתית, הפתרונות היצירתיים והדגש בפרטים הקטנים הביאו לכדי הצלחת השיפוץ עצמו.

גם בשלב "הלבשת הבית" סיגל הביאה המון טיפים חשובים, הנחתה אותנו לגבי חומרי גימור וממש לקחה אותנו יד ביד לבחור את הצבעים, הטקסטורות, הבדים, התאורה הכי נכונים לנו ומה שהיה הכי חשוב לנו – בתקציב שהקצנו לעצמנו.

בזכות סיגל, חללים שנראו לנו כלא מזמינים, עמוסים, מבורדקים כשרכשנו את הבית, הפכו באמצעות חשיבה על הפרטים הקטנים ושילוב חומרים וצבעים למקומות המזמינים ביותר בבית. הרעיונות והפתרונות היו גם ברמה הטכנית בכל הקשור במערכות תשתיות כגון מים וביוב בבית ומחוץ.

החוויה של שיפוץ הבית הייתה מרגשת, מהנה ויצירתית עבורנו, הרבה מאוד בזכות סיגל וההדרכה המקצועית שלה. היא הייתה זמינה וקשובה לכל הצרכים שהעלינו לאורך כל הדרך והאחראיות והיחס הנפלא שהעניקה לנו הפכו את התהליך לייחודי ומרגש. אך בעיקר תודתנו היא על הטיפים, הרעיונות, היצירתיות, ההכוונה למה שמתאים לנו כמשפחה ולטעמנו האישי וביצירת חלל משפחתי חם ומזמין שאנו נהנים לחזור אליו מידי יום.

טליה ורוני

נתניה

​לפרויקט הבנייה של וילת האירוח שלנו ביוון, שסיגל תכננה ועיצבה- הצטרפנו כך שלא הכרנו אותה או בחרנו בה וההפתעה היתה יותר מטובה..

כבר בשיחת הטלפון הראשונה-היה לנו מפגש חם, נעים, זורם והיתה לנו הרגשה שאנחנו בידיים טובות..

במהלך העבודה, לכל אורכה ובכל שלביה סיגל גילתה קלילות מחשבתית, גמישות ויצירתיות.

כל בעיה שנתקלנו בה (והיו לא מעט כאלו במהלך העבודה, במיוחד לנוכח העבודה מרחוק עם ספקים ותהליך בנייה בארץ אחרת)  נפתרה מיד, בחריצות, ללא קושי, בתקשורת פשוטה ונעימה ובוירטואוזיות מופלאה.

סיגל ליוותה אותנו בכל השלבים- מרמת התכנון הכללי, הקירות והחשמל, דרך הרהיטים והאהילים ועד לרמת הכפית...

הכל נעשה בשילוב מקסים וסבלני של הקשבה לצרכים, לרצונות ולטעם האישי שלנו עם הבאת האני מאמין העיצובי  הייחודי שלה וניצול מירבי של החלל.

ההכרות שלה עם ספקים וחנויות מקומיות ביוון וניהול ביצוע כל הרכש לפנים הוילה ולתקציב שעמד לרשותינו, היוו יתרונות גדולים מאד עבורנו שגרים בישראל וביצענו שיפוץ וארגון וילה לארוח מעבר לים.

יצירתיות מיוחדת הופגנה בתכנון כל שטחי החוץ של הבית, בשטח שנראה מלכתחילה עזוב ומוזנח התווספה בריכת אינפינטי המשקיפה אל הנוף, מול הנוף המרהיב תכננה סיגל ספה בנוייה ענקית , ספסלי ישיבה בנויים מעוצבים ואדניות רבות, והכל בתכנון מקסים בבנייה יוונית בלבן המתמזג עם מבנה הוילה עצמה.

התוצאה מהממת- זכינו בוילה יפיפיה, שניכרת בה המחשבה על כל פינה ובכל פרט ופרט - הן ברמה העיצובית והן ברמה הפרקטית.

סיגל-אנחנו מודים לך מקרב לב וממליצים עלייך בחום!

נטע ותומר

לפקאדה-יוון

סיגל עיצבה עבורנו את המשרד החדש של חברת קואליטיליין. המשרד יצא מדהים ומוסיף המון לתחושת השייכות לחברה.

חשוב לי להדגיש את ההתייחסות של סיגל שמעצבת מכל הלב והנשמה.

אני ממליץ בחום רב להשתמש בשירותיה של סיגל.

בברכה,

אייל קאופמן, מנכ"ל חברת קוואליטיליין

QL_logo_blue.png

סיגל סיון ידוב נבחרה על ידי כמעצבת הפנים במשרדים החדשים של איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד חבל יבנה באשדוד. לפני הבחירה שוחחתי עם לקוחות קודמים וראיתי פרויקטים שסיגל ביצעה.

חוות הדעת היו מצוינות ואני אהבתי את שראיתי. לא הצטערתי לרגע על הבחירה בסיגל.

סיגל ליוותה את תהליך העיצוב מרגע הרעיון ועד ליישום בפועל, נפגשה עם כל העובדים ותרגמה את הצרכים והרצונות למשרדים בפועל.

סיגל הכירה לנו אוסף של בעלי מקצוע רבים ופקחה על כל שלבי העבודה תוך תשומת לב גם לפרטים הקטנים.

סיגל עבדה בהתאם ללוח הזמנים הצפוף ובמסגרת התקציב שעמד לרשותנו. במהלך העבודה נוצרה כימיה יוצאת מן הכלל עם סיגל כך שהתהליך היה חוויתי. התוצאה היא משרדים חדשים מעוצבים לשביעות רצוננו המלאה באופן שכיף להגיע כל יום לעבודה.

אני ממליצה בכל פה על התקשרות עם סיגל.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי בטלפון 08-8519508 ולבוא ולהתרשם מהמשרדים.

 

ענת רוזן, מנכ"ל

איגוד ערים לאיכות הסביבה, אשדוד - חבל יבנה

logo-igod-new.jpg

סיגל ביצעה עבורנו תכנון ועיצוב של המשרדים במרכז הזדמנות אשדוד,

נהנינו מהעבודה עם סיגל שעזרה להפוך פרויקט מאתגר למשרדים פונקציונאליים ומזמינים עבור הצוות והמשתתפים במרכז!

העבודה כללה תכנון מדויק של החלל -  חדרים פרטיים , "אופן ספייס" וגם חדרי הדרכה לקבוצות, תוך ניצול מירבי של החלל, תכנון והזמנת ריהוט מתאים לעמדות השונות.

סיגל יצרה קונספט עיצובי למקום, וסייעה בעבודת הגרפיקה והצבעים שמתאימים לרוח המשרדים ובהתאם לתקציב שעמד לטובת הפרויקט.

 

ברמה האישית, מדובר על פצצת אנרגיה שמקדמת את התהליכים מהר ובצורה מדויקת תוך הקשבה לצורכי הלקוח! ממליצה בחום לעבוד עם סיגל !

  

ניגאר מכטייב כהן,

מנהלת מרכז הזדמנות אשדוד

לוגו.jpg

היכרותנו המקצועית החלה כשסיימנו שיפוץ פונקציונלי של ביתנו החדש. הרגשנו שלבית חסרה נשמה, ובאופן אישי הרגשתי שחסר בו הסגנון האישי שלי שיהפוך אותו מ״בית״ ל״בית שלי״.

מהרגע הראשון שהתחלנו להגשים את השאיפה הכללית והחמקמקה הזאת, היה ברור שאת שופעת יצירתיות, חשיבה ייחודית "מחוץ לקופסא" , מקוריות ואנרגיה רבה וטובה לקידום הדברים. 

את מקצועית ומעודכנת, אנציקלופדיה של ידע עדכני  על טרנדים עיצוביים בעולם לצד ידע פרקטי על חומרים טכנולוגיות ספקים ומחירים.

 

אבל במיוחד בלטה לי הדרך המקסימה בה הובלת אותי ואת התהליך. 

האישיות הרגועה והקשובה שלך, הדרך בה את מאזנת בין הקשבה למתן ידע והאיזון שלך בין חלומותיי לידע העיצובי והטכני שלך  - כל אלה הפכו את הגשמת החלום למהנה לפחות כמו התוצאה הסופית.

מחכה כבר להזדמנות הבאה...

באהבה ובהערכה רבה , שרון גורן

שרון גורן

שוהם

מעצבת הפנים סיגל סיוון ידוב עבדה עימנו כשנה בתכנון ועיצוב פנים של "המרכז להורות משמעותית" ומשרדי הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות אשדוד.

 

סיגל הינה מעצבת פנים מקצועית , שירותית ובעלת רעיונות יצירתיים,  בעלת עומק בהבנת הצרכים של הלקוח והמענים שעל המבנה לשרת ולתת מענה.

 

סיגל תכננה קונספט רעיוני עיצובי למרכז הורות בעל קו נקי, פונקציונאלי, לא מצועצע מדיי ולא עמוס, העיצוב תאם את צרכי ואופי המקום לגמרי, המקום כולו קיבל תחושה של בית חם, מחבק ומזמין בעל צבעוניות נעימה ואלגנטית.

 

מעבר לתכנון העיצוב, עמלה סיגל על מציאת ספקים מתאימים לביצוע כל פריטי העיצוב שתוכננו על ידה וכן ולרכש של הריהוט והאבזור הנדרש כמו סוגי הריהוט השונים  בכיתות, במשרדים, בחדרי הטיפולים, בלובי ועוד, כמו כן, בכל נושא הסטיילינג והאווירה, תכננה ועבדה מול חברות הגרפיקה, השילוט החיצוני והפנימי,התאורה, הוילונות ועוד.

 

סיגל עבדה בתקציב מוגבל וידעה למצוא פתרונות יצירתיים ולהתאימם לתקציב המקום, כמו כן, הייתה זמינה בכל עת, הגיעה לשטח בכל פעם שנדרש והיתה שמחה תמיד לעזור בכל דבר.

סיגל הייתה שותפה מלאה לפרויקט ושיתפה פעולה באופן מלא עם כל צוותי המקום, הקבלנים השונים בשטח והגורמים השונים בעירייה. תוך שירותיות,סבר פנים נעים ויכולת הכלה.

 

לאור רמת האכפתיות ותשומת לב המרובה, ניכר שהעבודה בוצעה מהלב ומ"הנשמה".

אנו מודים מאד לסיגל על עבודתה הנהדרת וממליצים בחום לעבוד עימה בכל פרוייקט עיצוב ותכנון כלשהו.

 

סימונה מורלי, מנכ"ל

הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות - אשדוד

הכרנו את סיגל דרך חברה משותפת ואחרי שעבדנו עם שתי מעצבות אחרות – עבודה שבעקבותיה לא חשבנו שנמצא מעצבת שבאמת תוכל להיות אתנו "באותו ראש". לאחר פגישה ראשונית עם סיגל הבנו שפה יש סיכוי טוב שזה יעבוד. וזה אכן עבד מצוין. סיגל מאוד יצירתית, מעודכנת בחידושים האחרונים בעולם העיצוב ומייצרת פתרונות לצרכים עיצוביים מסובכים (תמיד יש כאלה!). אבל מעבר לזה, וזה הכי חשוב, סיגל קשובה, אינה כופה את דעתה אלא משתפת פעולה עם הלקוח, חרוצה, עומדת בלוחות זמנים (תמיד!) וחברותית מאוד. הקשר בננו הפך להיות ממש חברי אך עם זאת מקצועי. זה עשה ממש את ההבדל – גם מבחינת התוצאה הסופית וגם מבחינת הדרך. אנחנו ממליצים בחום לעבוד עם סיגל.

ענת ורוני

רחובות

אלי אסף

מושב

משמר השבעה

 

כשהחלטנו לבצע שיפוץ יסודי ושינוי משמעותי בביתנו בן ה 30 שנה, פנינו למעצבת סיגל סיוון ידוב.

הבחירה התגלתה כמוצלחת ביותר, סיגל, מקצוענית, יסודית וקשובה מאד, ביצעה תכנון מחדש לכל הבית והייתה מאד סבלנית כשביקשנו לשנות התכנון לאחר שינוי החשיבה בתהליך.

 

סיגל ליוותה אותנו משלב התכנון, לשיפוץ עצמו, סייעה בבחירת ספקים מקצועיים וליוותה את כל שלבי העבודה והבינוי, וכן מצאה פתרונות לאתגרים שונים שהתגלו בדרך. ובעיקר והכי חשוב, היתה נעימה, חרוצה וקשובה לכל צורך ובעיה.

סיגל הייתה עימנו בכל בחירות האריחים, צבעים וכד' והבחירות היו מאד מוצלחות ומותאמות עבורנו, והתוצאה מדברת בעד עצמה - קיבלנו בביתנו הישן - בית חדש, מודרני, פונקציונאלי , יפה ומעוצב בטוב טעם ואנו מקבלים מחמאות ללא הפסקה עד היום.

 

שמחים מאד בבחירתינו בסיגל וממליצים עליה בחום לכל משפחה הרוצה לבצע שינוי משמעותי בביתה.

סיגל עבדה עימנו תקופה די ארוכה לשיפוץ מבנה רש"ת צמיחה – מרכז תעסוקה לבעלי מוגבלויות.

העבודה עימה הייתה נפלאה מהרבה בחינות והתוצאה מדברת בעד עצמה.

סיגל תכננה ריהוט מיוחד לכל חדרי סדנאות העבודה מותאם לצרכי העובדים במקום, כמו כן, היא תכננה מחדש את המבנה הפנימי של הסדנאות - העמדת שולחנות העבודה והריהוט כולו בסדנאות באופן שאיפשר התנהלות ושימוש נכון יותר בחיי העבודה היומיומיים של המועסקים במקום.

המרכז כולו קיבל פנים חדשות, מרעננות ומלאות חיים בזכות הצבעוניות המעניינת שעיצבה בה את הכיתות, המסדרונות ושטחי החוץ, השימוש באמצעי גרפיקה בקירות ובמסדרונות באותה צבעוניות שחזרה על עצמה בכל דבר לרבות הגדירות, קירות ובכל האבזור יצר הרמוניה נעימה ותחושה של מקום עבודה חמים ומלא שמחה.

אנחנו מאד ממליצים לעבוד עם סיגל, סיגל התאימה התכנון והעיצוב כולו למוגבלויות התקציב והיתה גמישה בכל שינוי, בנוסף למקצועיות והשירות המצויין, העבודה עימה היתה מאד נעימה ומהנה.

בכבוד רב,

רותם ספטל

מנהלת רש"ת צמיחה

רצף שירותי תעסוקה

אשדוד

רש"ת צמיחה

אשדוד

הפעם הראשונה שנפגשתי עם העבודות של סיגל היתה דרך אתר מאקו שם ראיתי את העיצוב לווילות ביוון, (במקביל חברה שלי המליצה לי עליה אחרי שראתה בית שעיצבה), בדיוק חיפשתי מעצבת לדירת הגן שרכשנו והרגשתי שמצאתי מישהי שתבין את הצבעוניות והשקט שאני מחפשת לבית.

מהפגישה הראשונה ועד האחרונה סיגל כיוונה אותי ולקחה החלטות שלי ,היה קשה לקבל כמו צבע לקיר או לספה, גופי תאורה ובחירת אקססוריז. בנוסף היא נתנה לנו פתרונות עיצוביים ומקוריים שלעולם לא היינו חושבים עליהם. כל אדם שנכנס לבית מיד מרגיש את היד המקצועית, את העיצוב החם הפרקטי והמזמין. אנחנו מתעוררים כל יום לבית שחלמנו עליו. תודה רבה על הכל

נגה ועמית אוחנה

יבנה

דרך פרויקט השיפוץ  של דירתי (לאחר תמ"א 38) הכרתי אישה כייפית, נעימה, מקצועית ומבינה. בזכותך זו היתה חוויה נהדרת תוך הקשבה הדדית ושיתוף פעולה נפלא שישאר לי כזכרון נעים (כלל לא דומה למה שחווים לרוב בשלב של שיפוץ ובנייה).

בהחלט ידעת לנתב אותי לאן שרציתי להגיע והצלחת לעזור לי להגשים את מרבית החלומות שהיו לי בפרויקט הזה. 

דורית מרטין

רמת השרון

בס"ד

כשביקשנו לשפץ ולארגן מחדש את ביתנו, קיבלנו המלצה חמה על סיגל. התחברנו אליה מהפגישה הראשונה, והיינו מאושרים בבחירה עד סוף התהליך, שאינו פשוט כלל.

מתחת למעטה של חיוך, טוב לב, וקופצנות, מסתתר מוח חריף, הבנה מהירה ומבט שקולט הכל. סיגל דוברת בגובה העיניים, מבינה מיד מה רצון הלקוח, ומתאימה את עצמה לרצונו. הבית שקבלנו לאחר התכנון השיפוץ והריהוט היה הבית עליו חלמנו...

את החלום מימשת את.. סיגל שלנו..

המון תודה...

גרשון ודגנית פרשר שץ – שוהם.

דגנית וגרשון

פרשר - שץ

שוהם

bottom of page